Rogge - kiemkrachtig - 1 kg - BIO

Rogge - kiemkrachtig - 1 kg - BIO

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

€ 2,63
Incl. BTW

Beschikbaarheid: In voorraad

Artikelnummer: ESC014

Deze rogge van Bioland-lid Hof Nafziger (Wahlbacherhof) in Contwig kan zowel worden gebruikt voor het ontkiemen van roggekiemen als voor de teelt van roggegras.


Rogge behoort tot de familie van de grassen en heeft van alle graansoorten de laagste kiemtemperatuur. Al bij 1 tot 2 graden begint het te ontkiemen. Het hoge zemelgehalte bevordert de darmwerking en de spijsvertering. Het versterkt de zenuwen en spieren en het rutinegehalte voorkomt aderverkalking.


Dit graan is rijk aan vitamine B1, B2, niacine, vitamine E, caroteen en biotine. Daarnaast bevat het veel kalium, magnesium, fosfor, zwavel, chloor, silicium, ijzer, mangaan, koper, kobalt, zink en jodium.


Na een weekelingstijd van ongeveer 12 uur ontkiemt rogge goed bij een kiemtemperatuur van ongeveer 18 - 20 graden. De kiemen kunnen na 2 tot 3 dagen worden geoogst.


Een kopje zaden levert ongeveer 2,5 kopjes kiemen op.

shop
Geen beoordelingen gevonden

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Rogge - kiemkrachtig - 1 kg - BIO

Pluspunten Minpunten
Voeg uw pluspunten toe, gescheiden door een komma Voeg uw minpunten toe, gescheiden door een komma